שם:
טל':
אימייל:

ארונות הזזה בעלי מראה מלוטש בעיצוב ביתי חסר מעצורים

אחד מהארונות הטובים, האיכותיים והמשביעי רצון בעיניהם של דיירים הוא ארון ההזזה. ארון זה אינו מצריך נפח כשפותחים אותו, משום שתנועת הדלת היא בקו ישר מקביל לרוחב. בנוסף, זהו ארון שמספק את הדייר גם בפאן העיצובי, אשר הגיע לרמה חדשה של גימור. שלא כמו בארונות פתיחה, ארונות הזזה הם ארונות מודפסים עם סובלימציה צבעונית המניבה איורים, תמונות אבסטרקטיות וגרפיקות מחשב צבעוניות. ניתן גם להזמין ארונות הזזה עם דלת קדמית מראה מלאה או חלקית. חלק מארונות המראה משתלבים עם גרפיקה ממוחשבת קיימת בפאן הדקורטיבי.

בחירה בסיסית של ארון הזזה עבור החדר

מאד חשוב להבין האם זהו חדר קטן או גדול. בחדר קטן, מומלץ להטמיע ארון הזזה בעל דפנות דקות, בעוד בחדר גדול הדפנות העבות של הפרזול הן שישפיעו יותר. אם לכל פלטת הזזה של הדלת יש מסגרת, חשוב לבחור אותה עבה אם היא לחדר גדול ודקה אם היא לחדר קטן. כנ"ל לגבי בחירת ידיות הקפיץ של הזזת הדלתות. בחירה זו משמרת לכם את הפרספקטיבה בחדרים וגורמת לכל ארון להיות בר שילוב עם התכולה הקיימת בחדר.

בחירת עיצוב מודפס לארון ההזזה

את בחירת העיצוב המודפס מאד חשוב לעשות כמו שאתם בוחרים תמונת קיר: לבחור בהתאם למה שהלב והעיין רוצים. יחד עם זאת, כן כדאי לבחון את סט הצבעים בחדר שלכם ולדעת שאתם בוחרים מוצר שצפוי להשתלב יפנה בחדר. כדאי לעבוד עם הדמיית מחשב ולהגיע לתובנות חותכות באשר לבחירתו של הארון. במידה ואינכם בטוחים לגבי סט הצבעים שראיתם בהדמיה, כדאי ליצור קשר פיזי או טלפוני עם המוכרים בחנות ולשאול לגבי הגוונים. במקרה כזה מאד כדאי לסור לחנות ולראות כיצד אותו ארון נראה המציאות על מנת להסיק התאמה או אי התאמה לחדר. 

בחירת פתרונות אחסון פנימיים לארונות ההזזה

גם בחירה זו פרסונלית, בהתאם לכמויות הביגוד לסוגיהן אשר נמצאות ברשותכם. אם יש לכם יותר כפפות וגרביים מאשר פריטי הלבשה גדולים, מומלץ להרבות במגירות. אם יש לכם יותר פריטי לבוש סטנדרטיים, יחידת הבסיס בארון צריכה להיות מדף האחסון. ואם זהו ארון מצעים כדאי להכפיל או לשלש את גובהו של כל מדף על מנת שיהיה מקום להרבה סטים של מצעים.